Поїздка з мамою
Автор: Саша (Хмельницький)
Поїздка: 25 квітня 2026
Відгук: 29.04.2026 16:11:00
Тур: Маленькое французское путешествие Париж и Диснейленд!
Хочу подякувати вам за надану можливість побувати в таких чудових країнах Європи. Екскурсії були дуже цікаві завдяки яким я пізнав багато цікавого про різні міста й країни. Також мені дуже сподобались готелі де було комфортно й було смачне харчування. Я ніколи не забуду свої перші емоції коли я побачив Ейфелеву вежу і Тріумфальну арку, велике вам дякую за цю подорож.

